Чому коти люблять спати на речах господаря: учені здивували відповіддюКішки завжди викликають захоплення і обожнювання у освоїх господарів. Однак ці пухнасті тварини мають ряд незвичайних звичок. Однією з таких є вибір улюбленого місця для сну - речей господарів. Але чому так відбувається? Виявляється, на це є як мінімум три причини.

Запах - ключ до комфорту

Річ у тім, що кішки дуже чутливі до запахів, і аромат "своєї" людини для них надзвичайно важливий. Ваша кішка прив'язана до вас, і запах вашої шкіри, волосся та одягу - для неї своєрідний сигнал безпеки і комфорту. Так  тварина почуває себе спокійно та затишно, іноді навіть забуваючи про гострі інстинкти хижака.

Тепло - важливий фактор для комфортного сну

Кішки завжди шукають теплі місця для свого сну. Тут важливо враховувати, що температура їхнього тіла приблизно на кілька градусів вища, ніж у людини. Тому вони потребують більше тепла. Речі господаря часто є ідеальними місцями для цього. Особливо це актуально, якщо ви щойно випрасували свій одяг, і він ще теплий. 

Контраст - різниця, яка привертає увагу

Ще однією цікавою причиною, чому кішки вибирають речі господаря, є контраст в порівнянні з загальним фоном будинку. Якщо ви покладете, скажімо, ковдру на підлогу, кішка негайно вирішить, що це місце для її сну. Це пояснюється тим, що предмети, розташовані на вашому ліжку чи дивані, створюють контраст відносно навколишнього середовища. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW