До Покровської громади надійшли чергові гуманітарні вантажі: комісія розподілила допомогу31 жовтня під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги, що надійшла до Покровської громади від організацій:

-БО «Благодійний фонд «Янголи спасіння» (м.Дніпро);
-БО «Благодійний Фонд «Клуб Добродіїв» (м. Київ);
-Міжнародної організації з міграції (МОМ).

До Покровської громади надійшли чергові гуманітарні вантажі: комісія розподілила допомогу, фото-1

Зокрема, гуманітарний вантаж від благодійної організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння» (м.Дніпро) містив 150 гігієнічних наборів  та 117 комплектів постільної білизни. 

До Покровської громади надійшли чергові гуманітарні вантажі: комісія розподілила допомогу, фото-2

А от, від БО «Благодійний Фонд «Клуб Добродіїв» (м. Київ) надійшло 1464 теплих речей для дітей. Також допомогу у вигляді непродовольчих товарів Покровська громада отримала від Міжнародної організації з міграції. 

Рішенням членів комісії гуманітарні вантажі було розподілено з урахуванням запитів, що надійшли від: житлово-комунального відділу, міського центру соціальних служб, КУ «Покровський координаційний комітет самоорганізації населення» та Управління по роботі з територіями Покровської МВА.

До Покровської громади надійшли чергові гуманітарні вантажі: комісія розподілила допомогу, фото-3До Покровської громади надійшли чергові гуманітарні вантажі: комісія розподілила допомогу, фото-4

Також допомогу отримали гуманітарні хаби «Єднання» Покровської МВА у м. Червоноград, м.Кропивницький та  м.Чернівці для подальшої  видачі ВПО з Покровської громади.

"Покровська МВА щодня  докладає чимало зусиль, щоб продовжувати демонструвати  достойний рівень управління міжнародною гуманітарною допомогою, та підвищує прозорість. Щодня змінюються обсяги потреб, кількість отримувачів, які потребують допомоги в першу чергу. Примітно, що підтримкою забезпечуються всі мешканці Покровської  громади - ВПО, ті, хто збирається евакуюватися, або вже евакуювалися до більш безпечних регіонів. Щодня величезна машина допомоги України, що об’єднує десятки країн, сотні донорів і тисячі задіяних в процесі людей, пульсує і переорієнтовується задля порятунку, турботи, захисту - задля перемоги", - підкреслила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW