У Сумах ввели міську військову адміністрацію та призначили нового керівникаУ Сумах створили міську військову адміністрацію, відповідний указ опублікували на сайті ОП. Новим керівником міста призначили чинного заступника голови Сумської ОВА Олексія Дрозденка, йдеться в розпорядженні президента.

Указ та розпорядження опублікували на сайті Офісу президента 1 листопада, вони датуються 31 жовтня, пише Суспільне.

Що відомо про керівника Сумської міської військової адміністрації Олексія Дрозденка?

Навчався у Сумському державному університеті, там же здобув науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук (спеціальність — фізика приладів елементів і систем). Працював деканом факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету. В ОВА він відповідав за питання цифрового розвитку. На цю посаду його призначили 30 червня 2023 року.

Нагадаємо, 9 жовтня рішенням ВАКС, міського голову Сум Олександра Лисенка, якого підозрюють у хабарництві, відсторонили від виконання обов'язків на 2 місяці. 10 жовтня у Сумській міськраді повідомили, що обов'язки міського голови тимчасово виконуватиме керуюча справами виконкому Юлія Павлик.

13 жовтня на позачерговій сесії депутати обрали Артема Кобзаря секретарем Сумської міськради. Згодом Артем Кобзар написав заяву про звільнення.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW