Зрадили та забули: що приховує матеріал журналу Time про ЗеленськогоНещодавно в американському журналі Time опублікували статтю у заголовку цитата Володимира Зеленського “Ніхто так не вірить у нашу перемогу, як я. Ніхто". Це він сказав у інтервʼю після поїздки до США у вересні.

Цей матеріал написав журналіст Саймон Шустер, який побудований на словах “анонімного джерела”, когось з оточення президента. На обкладинці журналу під заголовком пише “Lonely fight of Volodymyr Zelensky”, що перекладається як самотня боротьба Володимира Зеленського. Це наштовхує на думки, ніби ми у цій війні самотні та ніхто нам не допомагає. Ці “анонімні джерела” у матеріалі розповідають, що Володимир Зеленський почуває себе зрадженим західними союзниками, бо вони не дають засобів перемогти у війні, а лише вижити. 

У багатьох медіа почали публікувати цей матеріал, у якому йдеться, з якими проблемами стикається президент України. 

Також у цьому інтервʼю написали, що дехто з оточення Володимира Зеленського вважає, що він обманює себе і ми не виграємо у цій війні. 

Переклад цитати аноніма з матеріалу:

“У нас немає варіантів. Ми не виграємо. Але спробуйте йому це сказати". 

Прочитавши це складається враження ніби українці вже близькі аби “підняти руки” та здатись. 

На цю статтю відреагував радник голови Офісу президента, Михайло Подоляк в ефірі Радіо Свобода, що це субʼєктивна точка зору журналіста. Також він не зовсім розуміє, що таке анонімні джерела. Адже це можуть бути люди, які не мають доступу до певної інформації, проте перебувають поряд. Вони хочуть збільшити свою вагу і свої бачення видають за аксіоматичні знання.

Видання Time вважається авторитетним для американців та взагалі у світі. Про журналіста, який написав матеріал відомо, що він народився у Москві. Понад 15 років працював в росії та Україні. Зараз живе у Нью Йорку, але після після повномасштабного вторгнення часто буває в Україні. 

Також не можна не згадати про те, що у січні 2021 року також у Time стаття Саймона Шустера у співавторстві з Білом Перріго, де АЗОВ звинуватили у неонацизмі. Називається стаття "Як бойовики/збройне угруповання, що сповідує ідеологію переваги білої раси, використовують Facebook для радикалізації й підготовки нових членів". У АЗОВІ на цю статтю відповіли, що журналісти TIME маніпулюють та обливають брудом чесне імʼя підрозділу. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW