В Україні пропонують відправляти військових додому після 90 днів на фронтіУ Верховній Раді зареєстровано законопроєкт 10194 про проведення ротації військовослужбовців, що беруть участь в бойових діях. Ним передбачено чіткі норми – бійці матимуть змогу проводити на фронті не більш ніж 90 днів. 

Про це повідомив депутат Олексій Гончаренко, передає сайт 056.

Новою ст. 24-1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» пропонується встановити, що ротація в зоні бойових дій означає заміну особового складу, що виконує бойове завдання та приймають безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, перебуваючи безпосередньо в районах здійснення зазначених заходів або несе службу в складних умовах, на інших військовослужбовців, які не виконували такі завдання понад 30 діб. 

Направлення в пункт постійної дислокації військової частини для відновлення бойової спроможності має становити не менше 30 днів. 

"Вже майже два роки повномасштабної агресії росії, а для наших військових - це важкий марафон, де вони віддають своє життя. Зараз дуже велика проблема з ротаціями на фронті. Деякі підрозділи знаходяться у зоні бойових дій по 4-6 місяців, або навіть від року і більше! В той час як інші навіть брали участі у бойових діях! В тих умовах, де знаходяться зараз наші захисники важко знаходитись навіть місяць, не кажучи вже про півроку і рік! Чи це справедливо? Ні.

Наші військові мають право на ротацію, на перепочинок. Кожному воїну потрібне фізичне та моральне відновлення. Саме тому потрібно встановити чіткі норми щодо ротації підрозділів на передовій - не більше 90 днів! А в разі неможливості виконати ці заходи вчасно – максимум 105 діб", - написав Гончаренко.

Нагадаємо, ми писали, що у Дніпрі та Кривому Розі мітингують сім'ї військових.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW