У Запоріжжі створили петицію з вимогою відновити сквер імені Дениса Тарасова в центрі містаМешканці Запоріжжя створили петицію з проханням до міськради відновити сквер імені Дениса Тарасова (раніше відомого як парк імені Яланського). Вона вже набрала 645 підписів з 750 необхідних.

Відповідна петиція з'явилася на сайті електронних петицій, передає 061

«Сквер імені Дениса Тарасова – це історичне місце, що має багатий культурний спадок для міста Запоріжжя. Раніше відомий як сквер імені Яланського, цей сквер служив місцем відпочинку для поколінь мешканців. На жаль, він був знищений внаслідок сумнозвісних обставин про які знає чи не кожен мешканець міста. Але тепер його потенціал та майбутнє в руках самих громадян. Ця петиція має на меті висловити необхідність відновлення цього історичного місця, підкреслити його значення для інфраструктури міста, відзначити його культурну важливість і роль у боротьбі з корупцією, а також підкреслити важливість створення додаткових зелених зон для покращення екології міста», - зазначає авторка Дарина Сабо.

В тексті петиції зазначається про те, що це місце може стати центром розваг, відпочинку та спорту для мешканців міста. Сучасний сквер має потенціал стати місцем для культурних подій, концертів, фестивалів та спортивних заходів.

При цьому відомо, що земельна ділянка на якій знаходиться сквер, хоч і відноситься до земель комунальної форми власності, проте знаходиться в оренді ще з 2009 році у фірми ТОВ «ЛЕНД ДІВЕЛОПМЕНТ», яка належить нардепу Володимиру Кальцеву. Він планував ще в 2018 році створити на ділянці біля цирку на місці скверу торгово-розважальний комплекс. Під час підготвчих робіт вирубали у сквері понад 500 дерев. У той час боротьбу за збереження скверу очолив Денис Тарасов — адвокат, правозахисник, еко-активіст, воїн ЗСУ, який у січні цього року загинув на війні за Україну. У березні 2023 року сквер був перейменований на його честь.

Наразі активісти продовжують у судах боротися за повернення скверу громаді міста Запоріжжя.

Раніше ми писали про те, що у Запоріжжі депутати "завернули" петицію про вилучення земельної ділянку у фірми Кальцева.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW