Коли розпочнеться опалювальний сезон у Покровську: відповідь МВАЗ 16 жовтня в Покровській громаді запрацювали газові котельні, які подають теплоносій закладам соцсфери. Опалювати житловий фонд тепловики почнуть з 1 листопада, як і було заплановано заздалегідь.

«В нас є розпорядження начальника Покровської МВА Сергія Добряка, є затверджений графік і 1 листопада ми розпочинаємо опалювальний сезон для житлового фонду. Станом на сьогодні ми готові і завтра буде проводитись запуск усіх котелень. Якщо середня добова температура буде більше ніж +8°C, звичайно, ми не будемо подавати теплоносій на повну потужність. Але в нічну пору доби батареї будуть теплі. Запуск котелень розпочнеться зранку», - розповів заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Також він додав, що наразі майже на всіх котельнях встановлені генератори, окрім двох, де повинні бути встановлені альтернативні джерела електроенергії потужністю 800 кВт, таких наразі в громаді немає.

Коли розпочнеться опалювальний сезон у Покровську: відповідь МВА, фото-1

«Сюди потрібні надпотужні генератори, які на сьогодні в якості гуманітарної допомоги нам не надійшли, а придбати їх самостійно в нас немає можливості. Але з досвіду минулого року ми розуміємо, що, наприклад, котельня №1 зовсім не вимикається під час опалювального сезону. Ми зробили відповідні електромережі, в нас є домовленості з компанією ДТЕК, щоб у разі блекауту, ця котельня була підключена до резервної лінії», - зазначив Олексій Стебель.

Наразі, всі котельні Покровської громади мають свердловини. Це дасть змогу підтримати технологічний рівень води в тому разі, якщо не буде самовідборів від населення.

«Хочу підкреслили, що якщо буде відбір води населенням, звісно, що ніяка свердловина не забезпечить необхідну кількість води для опалення. Тепло населення в їхніх руках. Тому закликаємо мешканців сумлінно ставитись до процесу та не відбирати воду з системи», - додав Олексій Стебель.

Станом на зараз, рівень платежів за комунальні послуги за опалення складає 65%. Нагадуємо мешканцям про необхідність сплачувати за тепло. Це треба для того, аби КП «Покровськтепломережа» злагоджено працювала та безперебійно надавала якісні послуги населенню.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW