Завантажуємо наші фільтри на водопровідній насосній станції білим і чорним золотом «водної індустрії», — «Житомирводоканал»Комунальне підприємство "Житомирводоканал" інформує:

«Завантажуємо наші фільтри на водопровідній насосній станції білим і чорним золотом «водної індустрії» – цеолітом і вугіллям».

За словами комунальників, вугілля дозволить покращити органолептичні характеристики води: присмак, запах, органічні забруднення, а цеоліт –ідеально «поратиметься» із марганцем та залізом, допоможе очистити воду від амонієвих сполук, знизить її жорсткість. Це відбувається завдяки його абсолютно унікальній кристалічній структурі і здатності до іонного обміну.

Варто нагадати, що востаннє оновлення фільтруючого матеріалу відбувалося 2 роки тому. Але завдяки підтримці UNICEF ми знову отримали можливість перезавантажити наші фільтри, аби вони запрацювали із новою силою!

«Тому ці дні на фільтрах робота вирує – наші працівники очистили їх від тонн вже відпрацьованого матеріалу та завантажують їх новою партією отриманого цеоліту та вугілля. Фахівці контрольно-вимірювальної лабораторії проводять експерименти, добираючи оптимальне співвідношення цих речовин. І вони справді піднесені, адже тепер із водою 4 класу забруднення впоратися буде легше!

Дякуємо, UNICEF!», — зазначають у водоканалі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW