До 100 тисяч гривень - в Україні хочуть ввести штрафи за порушення комендантської годиниВ Україні хочуть запровадити штрафи за порушення комендантської години. 

Людей пропонують штрафувати на суму від 8 500 грн. до 17 000 грн. Бізнес за порушення комендантської години повинен буде сплатити штраф у розмірі від 51 000 до 102 000 грн.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про встановлення адміністративної відповідальності за порушення комендантської години.

Детальі зазначаються на сайті Ради.

"Народними депутатами України зареєстровано законопроект про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та інших законів щодо встановлення адміністративної відповідальності за порушення вимог або невиконання деяких заходів правового режиму воєнного стану (№10195), який напрацьовано спільно з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України", - йдеться у повідомленні прес-служби апарату ВРУ.

Мета законопроекту — встановити адміністративну відповідальність за порушення громадянами комендантської години, та порушення суб’єктом господарювання встановлених на відповідній території спеціального режиму світломаскування або режиму роботи під час дії воєнного стану.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW