Куля снайпера влучила в серце: Максиму Ляху з Дніпропетровщини посмертно присвоєно "Золоту зірку"Син волонтерів з Дніпропетровщини 23-річний Максим Лях (Фрост) посмертно отримав звання Героя України. Його серце зупинилося 5 травня у Бахмуті, від прямого влучання снайперської кулі.

Про це повідомляє сайт 056.

Після смерті воїна його брат Іван, який служить в ЗСУ, оприлюднив на сайті президента петицію з проханням присвоїти звання Героя України (посмертно) Максиму Ляху. Вона набрала необхідні 25 000 голосів для розгляду. 29 вересня на сайті Президента було оприлюднено указ про присвоєння полеглому воїну звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

"Передано «Золоту Зірку» родині зенітника, солдата Максима Ляха, який у квітні 2023 року захищав Бахмут на Донеччині. Під час відбиття штурмових дій противника у травні зазнав прямого влучання снайперської кулі в серце та помер на місці", — зазначається на сайті ОП.

Куля снайпера влучила в серце: Максиму Ляху з Дніпропетровщини посмертно присвоєно "Золоту зірку", фото-1

Максим родом з Мирівської сільської територіальної громади. Від початку повномасштабної війни, без військового досвіду, добровільно пішов служити. Більше року він воював на найгарячіших напрямках.

Куля снайпера влучила в серце: Максиму Ляху з Дніпропетровщини посмертно присвоєно "Золоту зірку", фото-2

Його сім'я майже два роки направляє свої сили на допомогу армії. Батьки — Сергій та Лілія — невтомні волонтери, які забезпечують бійців на фронті необхідними речами.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW