«Я знімаю з себе відповідальність за затоплені квартири»: голова ОСББ проти запуску опалення на херсонському ОстровіЩодня ворог тероризує Херсон. Нещодавно, внаслідок чергової атаки, було пошкоджено теплотрасу в Корабельному районі міста, передає інтернет-видання Гривна. 

Проте, попри надзвичайно складну безпекову ситуацію у Херсоні не припиняється підготовка до опалювального сезону. Як повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко, 29 жовтня почали подавати воду до мережі опалення у мікрорайоні Корабел.

Нагадаємо, що минулого року жителі мікрорайону Корабел зимували без централізованого опалення: через пошкодження котельні та щільні обстріли цього мікрорайону, запустити опалення було неможливо. А напередодні прийдешньої зими, херсонська влада запевнила, що мешканці Острова будуть із теплом. Проте, через безпекову ситуацію, планувати щось конкретно, важко.

«Через постійні ворожі обстріли графіки підготовки житлово-комунального господарства Херсонської міської територіальної громади до роботи взимку доводиться корегувати, але робота триває постійно», - написав Роман Мрочко.

Віктор Тоцький, голова одного з ОСББ у мікрорайоні Корабел, що на Острові зимувати буде не більше 20% жителів. Він вважає, що запускати опалення у геть порожні будинки – це марнотратство.

«Зараз запускати опалення в порожніх будинках для того, щоб опалювати голі стіни і порожні квартири в той час, коли у нас вся країна збирає на дрони і коли вся країна фактично живе на запозичені кошти, опалювати порожні квартири – це буде безгосподарно. Це буде якесь марнотратство. Тому що, я вважаю, що та кількість людей, яка тут зараз перебуває, їм достатньо буде роздати обігрівачі, це буде економніше», – зауважив Тоцький.

Зі слів голови ОСББ, люди на Острові здебільшого не вірять, що взимку буде опалення, і готуються до холодів самостійно: купують електродуйки, радіатори, генератори.

«У нас газ був, обігрівалися більшість людей газом, жили на кухнях. Ще дехто з мешканців через благодійні фонди отримав газові обігрівачі і вони могли обігріти, наприклад, кімнату. На загальних балконах робили буржуйки, там разом їжу готували», - розповів голова ОСББ.

Запускати котельні у мікрорайоні зараз небезпечно, вважає голова ОСББ. Якщо станеться десь порив у внутрішньодомовій системі, зокрема – у зачиненій із-за відсутності господарів квартирі, то біди уникнути буде неможливо.

«Я особисто знімаю з себе відповідальність за затоплені квартири. Ми відкриємо засувки, якщо міська влада гарантує виконання потім ремонтів у цих квартирах», – сказав Тоцький.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW