В Управлінні поліції охорони Закарпатської області презентували оновлений пункт управлінняПодію приурочили до 71-ї річниці створення Поліції охорони України. Начальник поліцейських-охоронців області Микола Дубіль та його підлеглі презентували облаштовані за новітніми зразками броньовані приміщення для роботи персоналу та розповіли про інші тонкощі.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.

Після презентації гості поліцейських охорони: перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та заступник начальник ГУНП у Закарпатській області Віталій Кеда та представник поліцейської профспілки привітали поліцейських охорони відзнаками.

Перед офіційною частиною хвилиною мовчання вшанували 4-х працівників служби, які загинули під час виконання службових обов’язків. 

У ході урочистостей поліцейські охорони від свого підрозділу презентували для потреб 128-ї Закарпатської гірсько-штурмової бригади два дрони. 

Окремо за високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди 71-ої річниці служби охорони подяками Закарпатської обласної ради відзначено у тому числі і працівників, котрі несуть службу у будівлі Закарпатської обласної ради Миколі Гричаку, охороннику команди воєнізованої охорони Ужгородського районного відділу Управління поліції охорони в Закарпатській області, Касинцю Михайлові, охороннику взводу охорони об’єктів та публічної безпеки Мукачівського РВ Управління поліції охорони в Закарпатській області  та Савкові Ігорю, старшому сержанту поліції, поліцейському-водію взводу реагування Мукачівського РВ Управління поліції охорони в Закарпатській області.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW