ВР пропонує карати українців за порушення комендантської годиниЩе в грудні минулого року було ініційовано законопроєкт, згідно з яким планували запровадити для українців штрафи за порушення комендантської години.

Тоді Верховна Рада законопроєкт не розглянула, ухвалено його не було. Але проєкт закону, як і раніше, перебуває в парламенті, і не виключено, що незабаром депутати знову візьмуться за його розгляд.

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначено, що метою законопроєкту є встановлення адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо дотримання комендантської години.

Передбачається, що штраф за недотримання правил комендантської години для фізичних осіб становитиме від п'ятисот до тисячі мінімумів доходів, які не оподатковуються. Для юридичних осіб планується запровадити вищі штрафи - від трьох до шести тисяч неоподатковуваних податками мінімумів.

"Порушення суб'єктом господарювання правил, встановлених на відповідній території спеціального режиму світломаскування або режиму роботи під час дії воєнного стану, що тягне за собою накладення штрафу на керівника суб'єкта господарювання", - йдеться в документі.

Відомо, що законопроєкт був створений спільно Міністерством внутрішніх справ і національною поліцією України. Наразі законопроєкт передано на розгляд керівництву Верховної ради.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW