Українські сили мають незначні успіхи під час атак поблизу Роботиного, - ISW



Українські війська продовжили наступальні дії на мелітопольському (західна частина Запорізької області) напрямку. Українські сили атакували поблизу Роботиного, Нестерянки, Копані, Рівного, Новопрокопівки та Вербового. Зазначається про незначні успіхи під час атак поблизу Роботиного.

Про це йдеться у новому зведенні Інституту вивчення війни, передає 061

28 жовтня українські сили не здійснювали заявлених або підтверджених обстрілів у районі кордону Донецько-Запорізької області. В той же час російські війська безуспішно атакували район Донецько-Запорізької області. У Генштабі України повідомили, що російські війська здійснили безуспішні атаки поблизу Старомайорського та на південь від Золотої Ниви. Російські мілблогери, пов’язані із Кремлем, заявили, що російські війська зміцнюють позиції на північний схід від Приютного.

Також Кремль відновлює свій наратив, який неправдиво зображує Україну як небезпечну та неспроможну ядерну державу. Міністерство закордонних справ (МЗС) Росії звинуватило Україну в нанесенні безпілотником удару по Курській АЕС 28 жовтня та пошкодженні стін сховища ядерних відходів.

«Російські офіційні особи вже давно звинувачують українські сили у створенні небезпеки для ядерних активів у спробі підірвати підтримку України Заходом і виправдати російську окупацію Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС), незважаючи на власну мілітаризацію ЗАЕС Росією», - зазначають аналітики в своєму дослідженні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запорізькій області за добу ворог обстріляв з РСЗВ та авіаснарядів 20 міст та сіл.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW