З бюджетів громад Миколаївщини передано на ЗСУ більше одного мільярда гривеньЗа десять місяців 2023 року з бюджетів громад Миколаївщини на підтримку Сил оборони України  передали 1,2 мільярда гривень.

Про це  розповів під час брифінгу голова  Миколаївської ОВА Віталій Кім:

– В області за цей рік витрачено на ЗСУ 1,2 мільярди. Зі всіх ОТГ різних і так далі. Приблизно. Я вже перейшов з співпраці з окремими підрозділами. От мені дзвонить 79-ка: “Мені потрібна швидка допомога”. “Добре, який підрозділ?” “10 батальйон швидкої”. Де комбриг? Комбриг каже: “Не потрібно, в десятку. Я тільки передав”. Люди є різні, і військові є різні, - сказав Кім.

Також він сказав, що  Миколаївська ОВА закриває потреби бригад, командири яких звертаюся до них

– Зараз співпрацюю з комбригами вже більше року, і всі заявки ми задовільняємо. По дронам я навіть про це не пишу. Ми на минулому тижні передали 30 мавіків на ОУВ «Херсон» Дропатому. Два тижні ще 30, і в мене ще в запасі трохи є, і це нуль бюджетних коштів. Я можу купити їх в себе, хочете? Я в себе куплю свої ж дрони, які безкоштовно в мене є. Нащо витрачати бюджетні кошти, якщо ми передаємо набагато більше, ніж в будь-якій області, за небюджетні кошти? - додав він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW