Кім пояснив, чому школи на Миколаївщині досі працюють онлайнСтаном на 28 жовтня школи Миколаївщини продовжують працювати у форматі дистанційного навчання. 

Як передає 0512, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім розказав, що станом на зараз у близько 63 закладах освіти проводять облаштування укриттів. Без укриття ніяка школа не може бути відкрита для відвідування.

– Питання дуже дійсно складне. Зараз, здається, 63 заклади, не пам'ятаю точної цифри, роблять укриття. Це питання безпеки. В області працюють деякі заклади, в яких навчаються очно діти.  Ми знаходимося в зоні, будь-якої миті окупант може вдарити", - сказав Кім.

Кім додав, що на Миколаївщині загроза обстрілів нікуди не ділась. 

– Ця загроза досі існує, в тому числі є такі розвіддані. Я поясню. Зважаючи на те, у чому особливість Миколаївської області, чому це не Одеса. Зважаючи на те, що Миколаївська область була дуже тривалий час прифронтовою і заклади освіти використовувалися раніше, до заборони, військовими, на тиждень чи на два, у росіян вони позначаються всі як цілі. Вони тупі і інколи вони б'ють по цілях через пів року, коли військові вже звідти поїхали. Я знаю це, точно знаю. І тому я дуже боюся, що прийде і них якійсь новий начальник якихось ракетних військ, і скаже: “Мені терміново треба щось зробити”. І він вдарить по цілях, не розбираючи, що це. І ці цілі – це заклади освіти. Це дійсно так, я хотів відкрити школу. Ми радилися з розвідкою, ми радилися зі Службою безпеки. Поки що ні, трохи пізніше.

Нагадаємо, що у Миколаєві продовжується облаштування укриттів. Одне з таких укриттів можна побачити за цим посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW