На Одещині за допомогою дрона затримали 14 порушників кордону призовного віку, - ВІДЕОВ ході реалізації оперативної інформації прикордонники Подільського загону за допомогою безпілотного літального апарату затримали в чотирьох випадках чотирнадцять порушників державного кордону призовного віку.

Про це повідомили у ДПСУ.

Неподалік населеного пункту Окни, що на Одещині, охоронці кордону затримали громадян України, які вирішили незаконно перетнути держрубіж та потрапити до Молдови.

З’ясувалося, що мешканці Київської, Донецької, Сумської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської та Миколаївської областей, через мережу Інтернет зв’язалися з організаторами, які повідомляли, що їм необхідно робити та вказували маршрути руху. За це кожен з клієнтів мав заплатити до 2000 доларів США.

Стосовно осіб, які намагалися незаконно потрапити за кордон, складено протоколи про вчинення ними адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW