У Харкові через негоду впало шість дерев, - ФОТОЧерез негоду в Харкові сьогодні, 28 жовтня, впало шість дерев і дві великі гілки.

Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства, з 8:00 до 13:00 до диспетчерської служби «1562» надійшло вісім відповідних заявок. Дерева та гілки впали в Київському, Салтівському, Індустріальному, Шевченківському та Основ'янському районах. Бригади комунальних підприємств оперативно виїхали до місць викликів для усунення аварійних ситуацій.

У Харкові через негоду впало шість дерев, - ФОТО, фото-1Також зафіксовано 13 випадків обриву дротів мереж електропостачання.

У Харкові через негоду впало шість дерев, - ФОТО, фото-2

У Французькому парку від вітру завалилася стара верба. На щастя, ніхто не постраждав. Наразі наші співробітники прибирають уламки.

У Харкові через негоду впало шість дерев, - ФОТО, фото-3Співробітники СКП «Харківзеленбуд» оперативно усувають наслідки негоди та тимчасово приспустили державний прапор на флагштоку.

Для швидкого реагування з приводу повалених дерев та ліквідації наслідків можна залишити фото та точну адресу в «Telegram» контакту @zelenbudkh.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW