На Львівщині відремонтують дорогу Дроздовичі – Міженець – Бісковичі за 50 мільйонів гривеньКошти з обласного та місцевих бюджетів на ремонт залучати не будуть. За результатами аукціону кінцева вартість робіт становитиме на 22% менше від початкової ціни.

Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

Відремонтована прикордонна дорога стане новим сполучення до МПП Нижанковичі – Мальховіце та залізничних станцій Нижанковичі та Хирів, а також розвантажить основні транспортні та пасажирські магістралі Львівщини, які сполучають Україну з Польщею.

Слід зазначити, що однією з умов залучення грантових коштів ЄС на розбудову прикордонної інфраструктури є вже виготовлена проєктно-кошторисна документація та проведена процедура закупівлі. З цією метою Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА оголосив та провів вищезазначену процедуру закупівлі.

На сьогодні на це передбачено близько 50 млн грн з державного дорожнього фонду, фінансовий ресурс якого скеровується виключно на ремонт та утримання доріг. У поточному році на цій автодорозі планують виконати роботи з ремонту дорожнього покриття найбільш аварійної ділянки.

Читайте також: На Львівщині через негоду знеструмлені 132 населені пункти – Козицький.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW