Спатимемо на годину довше: вранці 29 жовтня Україна перейде на зимовий часО 4-й годині ранку українці перейдуть на зимовий час, тобто годинник потрібно буде перевести на 3:00. Це означає, що ми спатимемо на годину довше.

Перехід на зимовий час традиційно проводять в останню неділю жовтня. У 2023 році це 29 жовтня. Стрілки годинника переводять у вихідний день, щоб у тих, хто вчиться або працює був день на адаптацію.

Сучасна техніка (комп'ютери та смартфони) переходять на новий час автоматично, але кнопкові телефони та механічний годинник потрібно буде переводити вручну. У розкладі транспорту час відбуття та прибуття буде вказано з урахуванням переведення годинника.

Традиція "літнього" та "зимового" часу в Україні діє ще з часів СРСР, починаючи з 1981 року. Основними причинами було збереження електроенергії та  продовження світлового дня.

Перший переведення стрілок годинника на 1 годину назад провели взимку у Великій Британії в 1908 році. У США перехід на літній та зимовий час запровадили в 1918 році, а невдовзі практика поширилася Європою, Австралією та Близьким Сходом.

Науковці переконані, що перехід на літній час для людини є важчим, однак і "додаткова" година має свій вплив.

Нагадаємо, сьогодні Землю «накрила» найсильніша магнітна буря жовтня.

Стежте за усіма оперативними новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW