У Миколаєві невідомі облили фарбою синагогу: поліція розпочала провадження про порушення рівноправності,- ФОТОУ Миколаєві невідомі облили червоною фарбою фасад синагоги, яка розташована на вулиці Великій Морській.

Як повідомляє відділ комунікації поліції у Миколаївській області, повідомлення про цей випадок  надійшла до поліції вранці 26 жовтня.

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події та осіб, причетних до скоєння злочину, вивчають записи з камер відеоспостереження та проводять комплекс слідчо-розшукових заходів.

За вказаним фактом слідчі відділення поліції № 1 Миколаївського районного управління розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 161 КК України "Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками"

Поліція звертається до всіх, хто став свідком вказаного злочину, або володіє корисною для слідства інформацією, звернутись до відділення поліції № 1 МРУП за адресою: вул. 2-га Екіпажна, 59, або  (0512) 53-19-05, 44-80-06, 102.8515:06AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW