Конкурс на реконструкцію Катерининській площі в Одесі не відбувсяКонкурс на кращу проєктну пропозицію з реконструкції Катерининської площі визнано таким, що не відбувся. Відповідне рішення на своєму засіданні 26 жовтня 2023 року прийняв Виконком Одеської міської ради.

Повідомляє міськрада.

Замовлений архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію з реконструкції (реновації) Катерининської площі у м. Одесі проводився в один тур відповідно до Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №2137 від 25.11.1999 р.

На конкурс надані чотири проєкти від запрошених учасників та два зустрічні ініціативні проєкти від архітектурних студій та проєктних бюро. При цьому тільки дві із шести пропозицій відповідали умовам конкурсу та були надані в повному обсязі.

Журі конкурсу розглянуло надані проєкти та визнало, що якість проєктних рішень не дозволяє рекомендувати жодну з пропозицій для подальшого застосування. Тому професійне журі конкурсу визнало замовлений архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію з реконструкції (реновації) Катерининської площі у м. Одесі таким, що не відбувся.

Журі конкурсу рекомендувало Виконавчому комітету Одеської міської ради:- провести новий архітектурний конкурс, коли це буде на часі, з більш широким колом професійних учасників, у тому числі із залученням міжнародних фахівців;- учасників конкурсу, що надали проєктні пропозиції в повному обсязі, запросити до участі у новому конкурсі із врахуванням доопрацювання проєктів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW