На Донеччині створили мобільний клас з мінної безпеки, - ФОТОГоловне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій створило мобільний клас з мінної безпеки, щоб навчити населення Донеччини реагувати на небезпечні ситуації. 

Про це розповіли на сторінці Головного управління ДСНС у Донецькій області у Facebook.

“Головною перевагою цього класу є саме мобільність та енергонезалежність, яка дозволить швидко переміщуватись Донеччиною та проводити заняття в усіх громадах на території області. Наявність сучасного устаткування та засобів для інтерактивних занять з мінної безпеки допоможуть громадянам навчитися реагувати на найрізноманітніші надзвичайні ситуації та уникати їх,” – йдеться у повідомленні. 

В управлінні впевнені, що через наявність у регіоні великої кількості вибухонебезпечних предметів такі знання про власну безпеку допоможуть зберегти не одне життя в період воєнних дій.

У реалізації заходу допомагає Міжнародний Комітет Червоного Хреста, що забезпечив клас необхідною оргтехнікою, фотоапаратом, проєктором, наметом і розкладними меблями. 

Нагадаємо, підрозділ ДСНС у Донецькій області проводить активну інформаційну кампанію з мінної безпеки для місцевих задля збереження їхніх життів.

Катерина Істоміна

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW