Жіночі купе будуть ще у чотирьох поїздах, які їдуть на ЗакарпаттяУкрзалізниця збільшує кількість поїздів, де будуть доступні жіночі купе: з 15 листопада такі квитки можна буде купити на поїзди з Харкова, Києва та Запоріжжя до Ужгорода, а також на потяг Одеса – Рахів. Вартість проїзду в жіночих купе не відрізняється від стандартної ціни на квитки такого ж класу у цих поїздах.

Про це у середу, 25 жовтня, повідомила пресслужба Укрзалізниці. «Масштабуємо пілотний проєкт жіночих купе у пасажирських поїздах. Купити квитки у жіночі купе можна буде у застосунку Укрзалізниці з 27 жовтня. Глибина продажу 20 діб. Як і раніше, місця відповідно маркуватимуться в застосунку, а посадка до таких купе буде відкрита тільки жінкам та дітям до 5 років включно», – йдеться у повідомленні Укрзалізниці.

З 15 листопада жіночі купе стануть доступні ще в 4 поїздах:

№17/18 Харків – Ужгород №29/30 Київ – Ужгород №3/4 Запоріжжя – Ужгород №26/236 Одеса – Рахів.

Вартість проїзду в жіночих купе не відрізняється від стандартної у вагонах аналогічного класу того ж поїзда. Крім того, Укрзалізниця посилює охорону поїздів та впроваджуємо системи відеонагляду в усіх нових вагонах.

Нагадаємо, що з літа 2023 року жіночі купе функціонують у 4 пасажирських поїздах: №81/82 Київ – Ужгород, №41/42 Дніпро – Трускавець, №75/76 Київ – Кривий Ріг, №15/16 Харків – Ясіня.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW