Завдяки реалізації програми «Власна справа» на Чернігівщині буде створено понад 400 робочих місцьСтворення робочих місць є ключовою вимогою програми «Власна справа» урядового проєкту єРобота, за якою на започаткування або розвиток бізнесу можна отримати мікрогрант від 50 до 250 тис. грн залежно від кількості створених робочих місць (одного-двох).

За час дії програми вже майже 200 мешканців області отримали позитивні рішення щодо грантових коштів. Загальна сума фінансової підтримки від держави склала 45,6 млн грн. Їхні бізнес-плани передбачають створення 419 робочих місць.

Таким чином роботу за сприяння служби зайнятості знайшла Анна Галаган. Наразі жінка працює у піцерії на дровах «Lisopylka», яка нещодавно відкрилася у Чернігові.

Анна Галаган

Анна Галаган

Співвласник закладу Ігор Дячук каже, що це стало можливим саме завдяки участі у програмі. Для реалізації своєї бізнес-ідеї підприємець отримав 250 тис. грн за умови створення 2-х робочих місць. На сьогодні він перевиконав взяті на себе зобов’язання, оскільки ще одна працівниця проходить стажування – вчиться випікати піцу у печі на дровах при температурі 500 градусів за 90 секунд.

Подати заяву на отримання грантів можна прямо зараз через Дія (https://is.gd/KT7RoW )

Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram (https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv)


Світлана Шеремет,
пресслужба обласного центру зайнятостіХочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW