У Сумах відбувся чемпіонат області з боксу пам’яті Олександра ОнищенкаУ Сумах відбувся чемпіонат області з боксу пам’яті Олександра Онищенка, фото-1

Чемпіонат Сумської області з боксу пам’яті Олександра Онищенка відбувся у Сумах. Два дні у ринзі змагалися 132 спортсмени.

Цьогоріч турнір присвятили пам’яті людини, яка загинула боронячи Україну. Тренер з боксу Дмитро Дубров особисто знав Олександра Онищенка. Ще дитиною Сашко прийшов до нього у секцію, пише Суспільне.

У Сумах відбувся чемпіонат області з боксу пам’яті Олександра Онищенка, фото-2

Дмитро Дуброва. Фото: Суспільне Суми

"Одне слово – він був настільки відданим, настільки вірним, що досі його і я, і інші тренери пам’ятають, якими очима він на тебе дивився. Нам би такого вихованця", — загадав Дмитро Дубров.

У неділю, 17 вересня відбулися фінальні поєдинки.

У Сумах відбувся чемпіонат області з боксу пам’яті Олександра Онищенка, фото-3

 Віталій Воловик. Фото: Суспільне Суми

"Присутні 132 спортсмени з майже усіх міст Сумської області: Охтирка, Тростянець, Боромля, Глухів, Шостка, Лебедин, Ромни. Ну і також команди міста Суми. Це відбір на юніорський чемпіонат України, який буде проходити в місті Рівне в кінці цього місяця. Ми відбираємо команду, яка буде представляти Сумську область", — розповів головний суддя змагань Віталій Воловик.

У Сумах відбувся чемпіонат області з боксу пам’яті Олександра Онищенка, фото-4

Катерина Білокоз. Фото: Суспільне Суми

Два дні у ринг виходили юнаки та дівчата чотирьох вікових категорій. У фінал серед юнаків 2012-2013 років народження у вазі до 28 кг вийшли лебединець Антон Хвостенко та Олександр Білокоз з Білопілля. За свого сина у цьому поєдинку вболівала мама Олександра Катерина.

"Спорт це завжди дуже класно, це круто. Це виховує в ньому чоловіка. Коли знімали сьогодні – серце просто вискакувало з грудей. Дуже. Хвилювання, звичайно є", — сказала мама учасника турніру Катерина Білокоз.

У Сумах відбувся чемпіонат області з боксу пам’яті Олександра Онищенка, фото-5

 Юрій Звада. Фото: Суспільне Суми

Поки Максим готується до свого поєдинку, за подіями в ринзі спостерігає його батько Юрій Звада.

"Спорт завжди загартовує людину у потрібному руслі", — сказав батько учасника турніру Юрій Звада.

У недільних фіналах і син пані Катерини Олександр, і син пана Юрія Максим здобули “золото” чемпіонату Сумщини. Всього юнаки й дівчата розіграли сорок два комплекти нагород. І згадали Олександра Онищенка і всіх хто боронив і продовжує боронити країну. Завдяки кому вони можуть займатися улюбленою справою.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW