На Житомирщині стартує пілотний проєкт в межах реалізації «Концепції системи забезпечення безпеки в закладах освіти»На Житомирщині стартує пілотний проєкт в межах реалізації «Концепції системи забезпечення безпеки в закладах освіти».

Як повідомив голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко, нашу область не випадково обрали для реалізації цього проєкту, адже від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ми приділяємо особливу увагу питанням безпеки дітей та маємо різноплановий досвід.

Цей проєкт, який має на меті зменшити негативні наслідки війни для психічного здоров'я українських дітей та доступу до освіти шляхом трансформації політики у сфері психологічного супроводу під час освітнього процесу та інфраструктурного оснащення. Він розроблений завдяки підтримці ЮНЕСКО, Міністерства освіти у партнерстві з МВС та Фондом Президента з підтримки освіти, науки та спорту та за фінансової підтримки Уряду Японії.

Проєкт ґрунтується на досвіді ЮНЕСКО в галузі освіти в умовах надзвичайних ситуацій, технічній експертизі щодо зміцнення системи освіти. Він також є частиною Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, яку очолює Олена Зеленська.

З лютого 2022 року в Житомирській області вже вдалося більше ніж втричі збільшити кількість облаштованих укриттів в закладах освіти. В цьому році коштом обласного бюджету буде завершено ремонт ще 9 укриттів в закладах освіти. Наразі Житомирщина створила доступ до очного навчання для 97 % учнів.

«Ми активно залучаємо до облаштування укриттів також благодійні та міжнародні організації. Разом з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ ми привели до ладу 9 укриттів в різних громадах області. Обсяг фінансування з боку наших міжнародних партнерів становить близько 60 млн грн», - зазначає очільник Житомирщини.

Також він акцентує на тому, що усі роботи, які пов’язані з безпекою учнів, реалізуються у тісній співпраці з представниками Національної поліції, рятувальниками ДСНС:

Впевнений, що наші спільні зусилля створять найкращі умови нашим дітям. А результати реалізації пілотного проєкту «Концепції системи забезпечення безпеки в закладах освіти» на Житомирщині сприятимуть його розширенню у кожному регіоні країни!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW