Лісовими господарствами Житомирщини та Київщини під задачі оборонного сектору передано допомоги на загальну суму понад 170 мільйонів гривеньЛіси – це не лише важливий природний ресурс, але й надійний тил для наших військових.

Деревина використовується для будівництва фортифікаційних споруд та оборонних укріплень, що вкрай необхідні для захисту від ворога. У холодну пору дрова паливні використовуються для обігріву військових в облаштованих опорних пунктах.

Від початку війни потреби військових стали для лісівників першочерговими. З часу повномасштабного вторгнення лісовими господарствами Житомирщини та Київщини під задачі оборонного сектору передано допомоги на загальну суму понад 170 мільйонів гривень. Це 101 тисяча кубометрів лісоматеріалів, 37 тисяч літрів палива та 176 одиниць техніки.

Зміни в оборонних стратегіях вимагають побудови нових або підсилення наявних об'єктів оборони, тож у військових підрозділах постійно виникають запити на різні види деревини. Такі питання на особливому контролі у наших фахівців, тому усі запити військових розглядаються максимально оперативно.

Разом з тим на передову регулярно прямують гуманітарні вантажі від лісівників з необхідними речами, серед яких: медикаменти, теплий одяг, продукти харчування.

Дякуємо нашим захисникам за мужність, героїзм та щоденне наближення нас до Перемоги!

Столичний лісовий офіс

ДП «Ліси України»AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW