ISW: Чутки про погане здоров’я кадирова впливають на путінську стабільність в ЧечніТривале занепокоєння станом здоров'я рамзана кадирова в російському інформаційному просторі підкреслює залежність президента росії владіміра путіна від підконтрольного кремлю очільника Чечні у питанні збереження стабільності в регіоні, важають аналітики ISW.

Про це повідомляє "Українська правда", посилаючись на Інститут вивчення війни (ISW)

Аналітики нагадують, що Головне управління розвідки України (ГУР) підтвердило, що кадиров перебуває в дуже тяжкому стані, що викликало відповідні чутки серед російських мілблогерів та інсайдерських джерел.

У той же час сам кадиров спростував у відеоролику чутки про стан свого здоров'я.

"Дестабілізація правління кадирова в Чечні стала б серйозним ударом по режиму путіна, частково через те, що встановлення стабільності в Чечні через жорстоку і криваву війну було ключовим для ранньої популярності путіна в росії", - підкреслили в ISW.

Аналітики зазначають, що кадиров та інші російські чиновники можуть бути стурбовані тим, що постійні чутки про стан його здоров'я вплинуть на довгострокову стабільність його, а отже, і путінського контролю над Чечнею.

Що було раніше: 17 вересня у соцмережах підконтрольного кремлю глави Чечні рамзана кадирова вперше за два тижні з'явилося особисте відео на тлі чуток про різке погіршення його здоров'я і навіть смерть. У пості під відео йдеться: "Дуже раджу всім, хто в інтернеті не може відрізнити правду від брехні, прогулятися на свіжому повітрі, привести думки до ладу". Однак на самому відео кадиров вимовляє більш абстрактний текст, він каже, що слухає Коран і пройшов кілька кілометрів.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW