ЗСУ звільнили під Бахмутом 51 квадратний кілометр територіїЗ початку наступу Сили оборони звільнили на південному напрямку 260 квадратних кілометрів території, за останній тиждень було деокуповано 5 квадратних кілометрів.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

На Куп’янському напрямку противник здійснює пошук слабких місць в нашій обороні. Силами оборони успішно відбито атаки противника в районі Новоселівське Луганської області області.

На Лиманському напрямку противник продовжує перегрупування військ, наступальних (штурмових) дій не вів.

На Бахмутському напрямку противник безуспішно намагався прорвати нашу оборону в районах Оріхово-Василівки, Богданівки, Кліщіївки, Курдюмівки Донецької області.

На цьому напрямку наші війська звільнили  Андріївку та Кліщіївку.  Але ворог намагається з усіх сил повернути втрачені позиції. Тож, наші бійці стримують там атаки ворога та закріплюються на досягнутих рубежах.

Наступ на Бахмутському напрямку здійснюється силами, якими ми обороняємось. Тобто без створення наступального угруповання, без застосування додаткових ресурсів та матеріальних засобів. Це можливо лише завдяки майстерності Командувача ОСУВ Хортиця, Штабу - який працює 24/7, та мужності наших бійців.

За тиждень на Бахмутському напрямку звільнено 2 кВ.км. Загалом звільнена під Бахмутом площа складає 51 кВ.км.

На Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник безуспішно намагається встановити повний контроль над населеним пунктом Мар’їнка та оточення населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Ворог вів безуспішні наступальні дії в районах Керамік, Авдіївка, Сєверне, Мар’їнка, Донецької області.

ПІВДЕНЬ

На Запорізькому та Херсонському напрямках ворог в обороні. Продовжує обстріли.

Сили оборони відбили атаки противника в районі Новомихайлівка, Новодарівка, Новоданилівка Запорізької області.

На Півдні ми продовжуємо ведення  наступальної операції на Мелітопольському напрямку. Є успіх в районі південніше та східніше Роботине. Наші зараз там закріплюються на досягнутих рубежах,

 За тиждень Силами оборони на півдні звільнено 5,2  кВ.км. територій. Загалом, з початку наступу ця цифра складає 261,7 кВ. км.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW