Справу організаторів цеху фальсифікованого алкоголю передали до судуЗакарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо трьох ужгородців, яким у складі організованої злочинної групи інкримінують незаконне зберігання і транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204 КК України).

Двох фігурантів також обвинувачують у незаконному виготовленні алкогольних напоїв (ч. 2 ст. 204 КК України), а організатора злочинної діяльності – і в зберіганні з метою збуту незаконно виготовлених марок акцизного податку (ч. 1 ст. 199 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що чоловіки займалися виготовленням фальсифікату у підвальних приміщеннях будинків в Ужгороді. Сурогат маркували під відомий коньяк та оклеювали марками акцизного податку невстановленого зразка. Після цього товар могли збувати покупцям як оптовими партіями, так і вроздріб.

Навесні цього року правоохоронці провели обшук за місцем функціонування підпільного виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв. Там знайшли та вилучили 800 л спирту та готової продукції, понад тисячу марок акцизного податку, устаткування для виготовлення фальсифікату, порожню тару, чорнові записи тощо. Вартість вказаного майна тоді оцінили орієнтовно у 1,5 млн грн.

Справу організаторів цеху фальсифікованого алкоголю передали до суду, фото-1

Також читайте: На Закарпатті лісогосподарське підприємство відшкодує 1,6 млн грнAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW