Українцям розповіли, чи готові школи та лікарні держави до опалювального сезонуНаразі в Україні більшість житлових будинків, а також шкіл, дитсадків і лікарень готові до наближення осінніх холодів та зими. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду 12 вересня.

Наскільки освітні та медичні заклади готові до приходу холодів

За словами прем’єр-міністра, на сьогодні готові понад 80% житлових будинків та 86% шкіл, дитсадків та лікарень. Залишився ще оиндна місяць на підготовку до приходу холодів, і уряд планує завершити всі об'єкти до цього терміну.

До зими готові 15,2 тис. котелень, близько 84% тепломереж, 78% центральних теплопунктів. Місцеві бюджети мають достатньо коштів для завершення всіх підготовчих робіт до настання холодів. Там, де це потрібно, прискоримось, щоб забезпечити населенню доступ до тепла вчасно, – заявив Денис Шмигаль.

Посадовець також відзначив, що забезпечення населення теплом і комфортом у зимовий період є важливим завданням для уряду України, а готовність житлових та навчальних об'єктів до опалювального сезону є одним із пріоритетів державної політики.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW