У Києві пройшла акція на підтримку морських піхотинців – захисників Маріуполя, - ФОТОГО “501 батальйон” організував у Києві мирну акцію “На підтримку полонених морських піхотинців – Героїв Маріуполя”. До акції приєдналися родичі всіх морських піхотинців, які боронили Маріуполь.

Про це повідомляє видання "Букви".

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну морські піхотинці були залучені до бойових завдань на найскладніших ділянках оборони України, переважно у південних областях.

36-а окрема бригада морської піхоти ЗСУ імені контрадмірала Михайла Білинського обороняла Маріуполь, згодом витримуючи разом з іншими українськими підрозділами облогу “Азовсталі”.

У квітні 2022 року російські пропагандистські ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що бійці 501 батальйону морпіхів начебто добровільно здались у полон РФ під час оточення Маріуполя.

Натомість, як встановило слідство, насправді начальник речової служби тилу 501 ОБМП зрадив присягу та перейшов на бік ворога. Він вступив у змову з окупантами і фактично вмовив командира здатися у полон.

Читайте також: 

Судилище над морпіхами: у "ДНР" трьох українських військових ув'язнили на 29 років за нібито "вбивство" маріупольців

У Львові вимагали повернення з полону захисників Маріуполя, - ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW