Українцям видадуть соціальні картки: хто може отримати та для чого вони потрібніУкраїнці отримають персональні соціальні карти, які допоможуть спростити процедуру доступу до соціальних послуг. Про це повідомила голова Міністерства соціальної політики Оксана Жолнович на своїй сторінці у Facebook.

Кому та для чого потрібні соціальні картки

В Україні розпочалося бета-тестування системи електронного кейс-менеджменту. На даному етапі проєкт запускається лише в чотирьох областях:

  • Полтавській,
  • Вінницькій,
  • Дніпропетровській,
  • Черкаській.

Тепер з'явиться електронна персональна картка людини з її соціальною історією. Подібно до електронної медичної картки пацієнта з історією лікування. У медичній картці можна побачити, які лікування отримував пацієнт, щоб відновити його здоров'я. А в соціальній картці буде відображено, які соціальні послуги надавались для виходу людини із складної життєвої ситуації, - пояснила Оксана Жолнович.

Це нововведення має спростити життя як українцям, так і соціальним працівникам. Коли громадянин звернеться за допомогою, електронна система оцінить, що саме потрібно цій особі та які соціальні послуги може надати держава. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW