Відключень електроенергії з 1 жовтня в Україні не плануєтьсяМіненергетики звернулося до українців з проханням не вестись на фейки про обов’язкове відключення світла у жовтні.

У засобах масової інформації розповсюджували недостовірну інформацію про застосування в Україні графіків відключень електроенергії з 1 жовтня 2023 року.

З цього приводу Міністерство енергетики повідомило, що наразі електроенергетична, вугільна, нафтогазова галузі посилено готуються до нового опалювального сезону.

В Україні триває наймасштабніша за всі часи незалежності ремонтна кампанія на об’єктах енергетики. Завдяки цим зусиллям енергосистема повною мірою буде готова до проходження опалювального сезону без відключень електроенергії та відповідно обмежень споживачів.

Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, наразі достатньо для забезпечення потреб споживачів. У денні години спостерігається профіцит потужностей. А тому застосування відключень з 1 жовтня у будь-якому з регіонів країни не планується.

Однак відключення споживачів можливі у випадку пошкодження енергетичної інфраструктури ворогом під час обстрілів, як це відбувалося минулого опалювального сезону. Враховуючи, що торік у деяких регіонах виникали ситуації із несправедливим розподілом електроенергії між споживачами, операторами системи розподілу були розроблені та заздалегідь опубліковані графіки можливих відключень, які можуть бути застосовані ВИКЛЮЧНО у разі обстрілів та пошкодження енергетичного обладнання.

На сьогодні жодних відключень побутових споживачів під час усього осінньо-зимового періоду не передбачається.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW