Нестерпний біль та гіркі сльози: на війні поліг воїн з ТернопільщиниЗахищаючи Україну від ворогів, загинув мешканець с. Підгора Теребовлянської громади, молодший сержант Ігор Михайлович Братковський, 17.01.1979 р.н.

Життя нацгвардійця обірвалося 24 серпня 2023 року на північному сході околиці населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області. У результаті бойового зіткнення з збройними силами російської федерації Братковський І.М. отримав смертельне поранення.

"Ігор Братковський воював в АТО. Після повномасштабного вторгнення повернувся на війну.

У нього залишилися 13-річний син Вадим, 18-річна дочка Віолетта, молодший брат Василь.

У цю гірку мить поділяємо Ваше горе та схиляємо голови у глибокій скорботі. Ми завжди будемо пам’ятати і шанувати подвиг земляків, які поклали життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна, світла пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!", – йдеться в повідомленні Теребовлянської міськради.

Сьогодні туло полеглого зустрічають біля греко-католицької церкви святого Миколая в м.Теребовля, опісля похоронний кортеж попрямує до рідної домівки воїна, де домовину з тілом зустрічатимуть односельчани.

Парастас - 13.09.2023р. (середа) о 20.00 год у с. Підгора.

Чин похорону воїна відбудеться наступного дня 14 вересня (четвер) о 14.00 годині. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW