На Миколаївщині, як і по всій Україні, з 1 жовтня не передбачається застосування погодинних графіків відключень електроенергіїВ Україні застосування погодинних графіків відключень електроенергії з 1 жовтня 2023 року не передбачається.

Як повідомляє Міністерство енергетики, на сьогодні жодних відключень побутових споживачів під час усього осінньо-зимового періоду не передбачається.

"В Україні триває наймасштабніша за всі часи незалежності ремонтна кампанія на об’єктах енергетики. Завдяки цим зусиллям енергосистема повною мірою буде готова до проходження опалювального сезону без відключень електроенергії та відповідно обмежень споживачів. Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, наразі достатньо для забезпечення потреб споживачів. У денні години спостерігається профіцит потужностей. А тому  застосування відключень з 1 жовтня у будь-якому з регіонів країни не планується", - сказано у повідомленні.

Однак, у міністерстві зазначили, що відключення споживачів можливі у випадку пошкодження енергетичної інфраструктури ворогом  під час обстрілів, як це відбувалося минулого опалювального сезону. 

"Враховуючи, що торік у деяких регіонах виникали ситуації із несправедливим розподілом електроенергії між споживачами, операторами системи розподілу були розроблені та заздалегідь опубліковані графіки можливих відключень, які можуть бути  застосовані виключно у разі обстрілів та пошкодження енергетичного обладнання", - додали у міненергетики.

Нагадаємо, у Миколаєві наразі діють лише планові відключення світла, через планові ремонтні роботи електромереж і інколи аварійні. Редакція 0512 щодня повідомляє, де у Миколаєві діють планові відключення. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW