12 вересня у Хмельницькій громаді хлоруватимуть воду12 вересня з 8:30 до 17:00 вода у кранах хмельничан буде не придатна до використання. У місті проводитимуть планову промивку та знезараження водопровідних мереж.

Про це розповіли в Хмельницькводоканалі.

Окрім того, за інформацією Хмельницькводоканалу, з 8:30 до 10:00 буде понижений тиск води.

"Перед початком промивки та дезінфекції зупиняються водопомпові станції та припиняється подача води в мережу. Тому в кранах низький тиск води. Через пожежні гідранти та спускні засувки служба водомереж проводить випуск води", — розповіли в підприємстві.

Знезаражують воду, аби покращити її якість, пояснюють в Хмельницькводоканалі: "Випустивши чисту воду з мереж, їх заповнюють водою з підвищеною дозою гіпохлориту. Так відбувається дезінфекція: спеціальний розчин роз’їдає осад, який накопичився у водоводі та знищує збудників інфекційних захворювань. Після 15:00 бригади починають відкривати пожежні гідранти та запірну арматуру для спуску води. Лабораторія контролює вміст залишкового хлору в усіх точках випуску. У міський трубопровід подається вже чиста вода".

Аби знезараження води було якіснішим, містянам необхідно після 16:00 почергово відкривати крани в раковинах та ваннах, додали в Хмельницькводоканалі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW