У Миколаєві хочуть змінити Герб міста, - ФОТОУ Миколаєві хочуть змінити герб міста. 

Якпишуть НикВести, таку пропозицію в суботу, 9 вересня, під час промови на 8 Причалі з нагоди Дня міста озвучив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

З його слів, ідея криється в тому, щоб замінити на гербі галеру   з чорними веслами, на корабель.

У Миколаєві хочуть змінити Герб міста, - ФОТО , фото-1

— З самого початку історично наш герб був з кораблем, тому що наше історично було, і я сподіваюсь, поверне собі славу міста корабелів. Після того в 1997 році затвердили новий герб, на якому з'явився не корабель, а галера з чорними веслами. Власне ідея полягає в тому, аби замінити цю галеру на корабель. Ми з головою Миколаївської ОВА оголосили конкурс, в якому містяни можуть взяти  участь з модернізації нашого герба. Також це питання буде публічно обговорено на онлайн-голосуванні. Якщо будуть зміни, то вони будуть затверджуватись на сесії міськради, як найбільш повноважним органом, – сказав він. 

До нього долучився  голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, який запропонував виділити 200 тисяч гривень для переможця конкурсу.

— Я, Віталій Кім та нардеп Олександр Гайду  зробимо виграшний фонд у розмірі 200 тисяч гривень, і той герб, який буде обрано, отримає кошти за свою роботу. Звичайно, я вважаю, що місто може розділитись. Хтось скаже, що це не на часі цим займатись, хоче на це не потрібно ніяких ресурсів. Інші скажуть — доречно. Воно стосується символів міста Миколаєва, — сказав вінAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW