Готував нові удари рф по столичних ТЕЦ: у Києві затримали «військового перевертня», – ФОТО, ВІДЕОСпівробітники Служби безпеки України затримали ще одного агента фсб у Києві. Чоловік займався підготовкою нових повітряних атак рф по об’єктах критичної інфраструктури столиці.

Деталі розповіли в пресслужбі СБУ.

У столиці викрили та затримали нацгвардійця, який коригував нові обстріли по столичним ТЕЦ, СБУ

У столиці викрили та затримали нацгвардійця, який коригував нові обстріли по столичним ТЕЦ, СБУ

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Не забувайте підписуватись та читайте новини, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

Зловмисником виявився контрактник однієї з військових частин Національної гвардії, якого російська спецслужба дистанційно завербувала у січні цього року.

Щоб залучити військового до негласної співпраці, фсб задіяла свого резидента (керівника агентурної групи). Ним виявився колишній військовослужбовець Нацгвардії, який звільнився зі служби за станом здоров’я та виїхав до однієї з європейських країн. Там він розпочав працювати на фсб, – зазначили в пресслужбі СБУ.

Перебуваючи за межами України, резидент давав вказівки своєму агенту у Києві. Зокрема, попросив збирати геолокації теплових електростанцій у столиці. Також ворога цікавили відомості щодо технічного стану енергооб’єктів та рівня їхнього захисту підрозділами Сил оборони.

Усю отриману інформацію російський агент направляв резиденту через месенджер у вигляді фотографій з описом системи охорони.

За кожне виконане завдання обидва фігуранти отримували від свого «куратора» з фсб від 100 до 1 тис. доларів США. Сума залежала від складності проведеної «роботи» і важливості здобутої інформації.

За наявними даними, розвідувальні відомості потрібні були окупантам для підготовки до нових повітряних ударів по Києву на період холодів.

Співробітники СБУ затримали російського агента у результаті багатоетапної спецоперації під час виконання ним ворожого завдання.

При обшуках за місцем його проживання у Києві виявлено комп’ютерну техніку та мобільний телефон із доказами розвідувально-підривної діяльності на користь рф.

У столиці викрили та затримали нацгвардійця, який коригував нові обстріли по столичним ТЕЦ
СБУУ столиці викрили та затримали нацгвардійця, який коригував нові обстріли по столичним ТЕЦ
СБУ

Затриманий агент фсб перебуває під вартою. Зловмиснику загрожує довічне позбавлення волі.

Як ми повідомляли, співробітники Служби безпеки України затримали агента країни-агресора росії, що «готував» обстріл київських ТЕЦ під час опалювального сезону.

Також розповідали, що Служба безпеки України затримала російського агента, який «готував» новий ракетний обстріл Києва.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW