"Паплюжить футбольний клуб" - ПФК Звягель вимагає у Широкопояса вибачитися за брехню"Вчора офіційна особа міста Звягель, яке ми представляємо на всеукраїнському рівні, здійснила наклеп та образила честь нашого футбольного клубу, заявивши, що ПФК Звягель в час війни брав кошти з міського бюджету на своє існування, що є абсолютною БРЕХНЕЮ", - йдеться у заяві на сторінці ПФК "Звягель".

Далі у заяві футбольного клубу йдеться про наступне:

"Як не дивно, цією особою, яка розповсюджує по місту Звягель брехню про наш єдиний в місті та районі професійний футбольний клуб є депутат та голова Постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та СПОРТУ Звягельської міської ради та за сумісництвом Начальник управління культури та туризму Олександр Широкопояс.

Професійний футбольний клуб "Звягель" (організаційно-правова форма - громадська організація, створена 10.08.2022 року) НІКОЛИ не отримував і не отримує грошей з бюджету! Ми - напевне єдиний клуб в історії міста, який ніколи навіть не звертався до міської влади щодо фінансування з бюджету! Навпаки, клуб сам є наповнювачем міського бюджету!

Вважаємо, що робота голови комісії з питань спорту - створювати умови для розвитку спорту, а не шкодити його розвитку та розносити брехню про діяльність спортивних клубів в якихось незрозумілих своїх політичних цілях.

Закликаємо самі та просимо наших відданих вболівальників закликати Олександра Широкопояса принести публічне вибачення за брехню про Професійний футбольний клуб "Звягель"!

Нагадаємо, портал міста Звягеля 04141 відтепер в телеграмі, підписуйтесь тут!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW