У Кривому Розі судили медсестру, яка допомагали ухилянтам виїхати за кордонУ Кривому Розі судили медпрацівницю яка за гроші допомагала ухилянтам.

Про це 0564.ua стало відомо з вироків Тернівського райсуду в Єдиному реєстрі судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що старша медсетсра 7 міської лікарні разом зі своєю спільницею організували схеми, за якою знаходили чоловіків призовного віку і за винагороду допомагали їм перетнути кордон.

Для цього вони виготовляли документи, які нібито підтверджували інвалідність у ухилянтів.

Відомо що 1 грудня 2022 року один чоловік призовного віку запропонував 3000 доларів США за сприяння його виїзду за кордон. Він надав свою фотокартку, копії паспорта та ідентифікаційного.

Медсестра в своїй квартирі виготовила підробне пенсійне посвідчення, куди вклеїла фотокартку і внесла відомості про інвалідність ухилянта.

При зустрічі з ухилянтом вона отримала від нього 3000 доларів і передала йому пенсійне посвідчення. Також вона йому дала поради, як перетнути кордон.

16 грудня прикордонники помітили підробні документи і затримали ухилянта на кордоні з Молдовою.

Медсестру суд визнав винною за ч.2 ст. 332 та  ч.3 ст. 358 КК України та призначив їй покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах Державної прикордонної служби України, пов`язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки.

Водночас її звільнили від відбування покарання за умови, що протягом випробувального терміну (1 рік) вона не вчинить нового кримінального злочину.

Тепер засудженій доведеться періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, де повідомляти про зміну місця проживання, роботи чи навчання. Також вона не зможе виїхати за межі України без погодження із зазначеним органом.

Читайте також: Правоохоронці ліквідували нові схеми ухилення від призову у трьох областях України: серед затриманих – посадовець ВЛК.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW