Українські захисники зайняли частину Опитного під Авдіївкою – подробиці та картаСили оборони України провели успішну операцію у районі Авдіївки Донецької області. На південь від населеного пункту нашим воїнам вдалося зайняти частину Опитного та закріпитися на цих позиціях. Тривають важкі бої.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

За його словами, провести блискавичну операцію в районі Опитного нашим захисникам вдалося два дні тому. Це сталося, коли російські військові штурмували позиції на півночі міста. Українські воїни змогли закріпитися на певних ділянках, а в самому населеному пункті тривають бойові дії.

Також Віталій Барабаш зазначив, що минулої доби окупанти завдали 16 масованих обстрілів по території Авдіївської громади та більше 200 разів обстріляли позиції наших захисників на Авдіївському напрямку.

zt4zgkbxxnbdpxfu.jpg

zt4zgkbxxnbdpxfu.jpg

Додамо, що Опитне розташоване на південь від Авдіївки. Ресурс DeepState на північ від цього населеного пункту 2,59 кв. км території позначає як нещодавно звільнені. Також зауважимо, що Опитне знаходиться зовсім неподалік від лінії розмежування першої фази російського вторгнення, а відстань до тимчасово окупованого Донецька складає всього близько 10 кілометрів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW