Відкрився біговий клуб "Донбас" для прихильників активного способу життя - запрошують усіх охочихНа честь Дня фізичної культури і спорту відкрився біговий клуб "Донбас", який стане місцем зустрічі для всіх, хто любить активний спосіб життя. Перші забіги в клубі вже відбулися і зібрали представників спортивної спільноти області.

Від Донецької області відкрили новий біговий клуб "Донбас", який приваблює до себе всі більше любителів активного способу життя. В рамках соціального проєкту Президента України "Активні парки – локації здорової України" були започатковані бігові клуби, які стають популярними в різних містах країни.

Відкриття клубу "Донбас" відбулося на честь Дня фізичної культури і спорту, привертаючи увагу як професійних спортсменів, так і просто любителів бігу. Спортивна спільнота Донецької області вже встигла приєднатися до клубу. Під керівництвом начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимира Мицика влаштувати перші забіги, - повідомляє Управління фізкультури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Біговий клуб "Донбас" обіцяє багато захопливих вражень та подоланих дистанцій для своїх членів. Це місце, де можна знаходити нових друзів з однаковими інтересами, отримувати підтримку та натхнення від однодумців. Запрошують всіх, хто цінує здоровий спосіб життя та бажає відкрити для себе нові можливості, долучитися до бігового клубу "Донбас".

Читайте: З початку року спортсмени Донеччини вибороли більше 500 медалей на Міжнародних змаганнях

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW