"Коли Начальник культури ідіот - це трагедія" - нардеп Костюк подає на Широкопояса до суду за наклепЦього тижня представник Звягельщини Дмитро Костюк звернувся з трибуни Верховної Ради України до Нацполіції, Генпрокуратури, Державного бюро розслідувань щодо дерибану бюджетних коштів (а саме коштів, отриманих як ПДФО з військових) посадовими особами міста Звягель.

Згадані посадові особи почали відповідати народному депутатові звинуваченнями в його адресу. Так, раніше міський голова Микола Боровець записав відео, в якому закликав:

"Не треба хаяти обливати брудом з трибуни Верховної Ради керівників фракцій міськради. Це ж треба додуматись опуститися на рівень начальників управлінь. Широкопояса, Годуна згадати, Рудницького і так далі, я цього не розумію", - зазначив міський голова.

Слідом за міським головою виступив і Начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Широкопояс, який розповів про нібито високі зарплати народного депутата та його помічників та звинуватив його в корупції. 

Народний депутат Дмитро Костюк звернув увагу на слова чиновника та подає до нього до суду за наклеп.

Цитуємо пост народного депутата у фейсбуці:

"Коли ідіот працює Начальником управління культури і туризму і має 200 підлеглих… - це трагедія для міста.

Місто засинає, прокидається мафія. Ох ці вже легендарні посиденьки, на які збираються і представники влади міста, і поліцейські, і працівники СБУ та різні «активісти». Як по тривозі швидко збігаються, тільки не в бомбосховищах, а «елітних» ресторанах, і обговорюють план дій щодо ситуації, що сталася, яка загрожує їхньому високому становищу.

Востаннє щодо моєї скромної персони такі збори проводили в час роботи ТСК «Нацресурс», під час перевірок лісгоспів. Не знаю, чи випадковість, але протягом останніх діб такі сходки в місті Звягель споглядали клієнти декількох закладів міста.

Як можна припустити з результату, на ці зустрічі через незмогу щось реальне фальсифікувати в ролі консультантів запрошували навіть авторів казкових творів. А доручили зі мною «розправитись» казковому ідіоту. Це мерзенне брехливе створіння звати Олександр Широкопояс.

Вже який день воно розповідає про мене абсолютну брехню. Я в політиці не перший рік, а до цього не один рік працював в журналістських розслідуваннях, я звик до того, що «герої» моїх викриттів поливають мене брудом. Та цього разу мова йде не лише про наклеп на мене, але й наклеп на мою дружину. Добре, що це створіння хоча б не згадало мою мати, яка свого часу намагалась виховати з нього людину в Палаці дітей та молоді. Тому цього разу я не пройду осторонь і подам на Олександра Широкопояса до суду за наклеп.

Мені пощастило, що у Начальника Управління культури і туризму, депутата міськради і голови цілої фракції Олександа Широкопояса настільки мало звивин в мозку, що він не лише використав ботів та свої групи в соцмережах, а сам записав відео, в якому розповів стовідсоткову брехню, ще й назвавши її офіційною інформацією, чим дав мені гарантовану можливість притягнути його до відповідальності!

Оскільки після мого виступу у Верховній Раді в глибокому занепокоєнні опинилося дуже багато людей (кругова порука - традиція для міської ради Звягеля), то думаю, що це лише початок. Але цей початок виглядає як подарунок для мене! Всі отримані за рішенням суду від Щирокопояса кошти за наклеп обіцяю передати 30-ій ОМБр!".

Нагадаємо, раніше Начальник Управління культури записував відео, щоб спростувати підвищення собі та заступникам зарплати на 140 тис грн. Хоча перед цим під час сесії міської ради Широкопояс вже мотивував підвищення собі зарплати наступним зверненням до депутатів: "Керівник підписує документи, несе якусь відповідальність, на нього можуть бути відкриті кримінальні провадження. І вони (керівники) не можуть отримувати зарплати, як прибиральники. З вищими освітами, працюючи зранку до ночі".

Як повідомлялось раніше, за останні воєнні місяці Управління культури закупило звукове обладнання на 260 тис грн, замовило ремонт клубів і будинків культури на понад 6 млн грн. Раніше виділило бюджетні 500 тис грн на купівлю книжок, 785 тис - на ремонт туристичного центру. Хоча раніше будівлю під туристичний центр забрали в бібліотеки нібито через брак фінансування, а найстарішу бібліотеку міста ліквідували. На останній сесії міськради депутат Широкопояс під час обговорення натякнув ще й на можливу ліквідацію ще й центральної аптеки аптеки та передачі її приміщення на інші цілі. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW