У Запоріжжі центр соціальних служб надає малозабезпеченим родинам гігієнічні набори для дітей та дорослихУ Запоріжжі на обліку в центрі соціального обслуговування знаходяться майже 3 тисячі осіб похилого віку. 800 з них отримують послугу догляд вдома. Їм надають продуктові набори та засоби гігієни.

Про це повідомили в пресслужбі Запорізької міськради, передає 061.

Крім того, Запорізький міський центр соціальних служб, завдяки активній співпраці з міжнародними партнерами, також надає за зверненням мешканцям міста засоби гігієни, зокрема, дорослі та дитячі підгузки.

За час повномасштабної війни  центр соціальних служб видав благодійну допомогу: 14 750 гігієнічних наборів, з яких 11 828 – дитяча гігієна, 1 884 упаковки дитячих підгузків, 138 упаковок дорослих підгузків, 204 упаковки пелюшок.

Допомога надавалась сім'ям чи особам, якi перебували у складних життєвих обставинах: людям з інвалідністю, малозабезпеченим сім'ям та родинам, в яких є проблема безробіття, людям старше 65 років, постраждалим вiд жорстокого поводження та насильства, одиноким матерям чи батькам, сім'ям опікунів чи піклувальників, багатодітним сім'ям, особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, внутрішньо переміщеним особам.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як оформити статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW