У Первомайську відкриють осередок Всеукраїнської організації, яка об’єднує родини військовихНа минулому тижні у Первомайську відбулися дві зустрічі з родинами військових, які загинули за Україну. 

Як повідомляє Гард.City, тристоронню зустріч між родинами військових, представниками міської влади та громадських організацій ініціювали із Миколаєва, представники ВП ГО "Об’єднання матерів і дружин захисників України". 

Зазначається, що між присутніми відбулася дуже відверта розмова про проблеми на фронті, про непробивну бюрократію, з якою стикаються родини, які поховали захисників.

Лілія Першина із ГО "Об’єднання матерів і дружин захисників України" в Миколаївській області розповіла, що  партнери організації надають юридичну підтримку для її членів, і така підтримка є або зовсім безплатно, або за демократичними цінами — залежно від складності питання.  

- Ми звернули увагу, що до нас дуже багато зверталося жінок із Первомайська та району. Дехто навіть уже приїздив до Миколаєва на наші групи підтримки, де працюють психологи. І ми розуміємо, що долати відстань понад 200 кілометрів навіть раз на тиждень — не просто фізично та несе певне матеріальне навантаження. Тому ми хочемо, щоб тут, у Первомайську, був такий осередок, в якому ми зорганізуємо так само психологічну допомогу для родин, - відмітила жителька Миколаєва. 

Громадська організація буде шукати для співпраці психолога з відповідною кваліфікацією у Первомайську, а поки що є можливість отримувати консультації онлайн.

Під час зустрічі, начальниця управління соцзахисту населення Ольга Колесніченко окремо відмітила, що подружжю варто оформлювати свої стосунки офіційно. У разі втрати чоловіка у цивільному шлюбі, - факт спільного проживання доведеться доводити через суд.

- Діти, не оформлені на батька, залишаться сиротами і не отримають належних їм виплат. Я вже не знаю, як ще говорити людям, що ота сума для одинокої матері, яку ви отримаєте від держави, не варта того, - сказала Ольга Колесніченко.

Всім зацікавленим у роботі громадської організації можна підписатися на їхню у Facebook та телефонувати до Первомайського осередку: +38 (096) 383-21-65, Наталія Самичко.

Нагадаємо, керівник Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військополоненими Аркадій Дабагян розповів, що на Миколаївщині соціальні виплати від держави отримують рівноцінно рідні, як військовополонених, так і безвісті зниклих.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW