Конфіскацію "євроблях" в Україні визнали законною: що потрібно знати власникам автоВ Україні за перевищення терміну тимчасового ввезення авто для особистого або приватного використання більше ніж на 30 днів передбачається штраф у 170 000 гривень або конфіскація транспортного засобу. Про це йдеться у ч. 6 ст. 481 Митного кодексу.

Законність такого покарання визнав Конституційний суд України, опублікувавши відповідне рішення.

КСУ визнав конституційними положення Митного кодексу, які передбачають покарання за нерозмитнене авто у вигляді штрафу або конфіскації. Як наголосили у відомстві, право власності не є абсолютним і може зазнавати обмежень, проте це має ґрунтуватися на законі.

Тому суди можуть призначати покарання в індивідуальному порядку, залежно від обставин скоєння правопорушення та "не накладаючи на людину індивідуальні та надмірні обмеження".

Отже, Конституційний суд не задовольнили позов власників конфіскованих "євроблях", які звернулися до нього у пошуках справедливості. У суді визнали санкцію частини шостої статті 481 Митного кодексу такою, що відповідає Конституції України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW