Мешканцям Слов'янська нагадали правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметівПравоохоронці нагадують про правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

У поліції зазначають, що треба уникати будь-яких дій зі знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями. Адже це може призвести до їх вибуху, жертв і руйнувань.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Краматорська та Слов'янська.

Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів:

  • якщо ви виявили вибухонебезпечний чи просто підозрілий предмет — негайно повідомте за телефонами 101 та 102. Навіть якщо ви не впевнені, що цей предмет небезпечний — краще перестрахуватися. Адже запобігти краще, ніж ліквідовувати наслідки. Окрім того, треба дочекатися приїзду спеціальних служб, щоб точно вказати місце та обставини виявлення.
  • Ні в якому разі не підходьте до знахідки, це може бути вкрай небезпечно. Оптимально безпечна відстань — близько 500 м. Також необхідно окреслити місце знахідки за допомогою мотузки або стрічки. Проте неможна вбивати у землю кілки, адже поблизу цього місця можуть ще знаходитися боєприпаси.
  • Одразу припиніть будь-які роботи в районі небезпечного предмета. Удар лопати, каміння чи просто поштовх може призвести до вибуху.
  • В жодному разі не пересувайте, не розбирайте, та не нагрівайте небезпечну знахідку.
  • Не допускайте сторонніх осіб до небезпечного предмета доки не прибули фахівці.
  • Категорично забороняється самостійно знешкоджувати вибухонебезпечні предмети. Це можуть робити тільки спеціально підготовлені фахівці.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW