Вихідні у Миколаєві. Що можна відвідатиПротягом вихідних, 9 і 10 вересня, на миколаївців чекає ряд цікавих заходів. 

Показ фільму

Уже традиційно на *8 Причалі для містян пройде кінопоказ просто неба. На цей раз це  документальна стрічка «Людський масштаб» (The Human Scale) режисера Андреаса Дальсгаарда присвячена темі людини у міському просторі.

Початок о 19:00. Закінчуємо о 22:00

Сьогодні ми стикаємося з надмірною завантаженістю вулиць автомобілями, забрудненістю повітря, самотністю і серйозними проблемами зі здоров’ям через наш стиль життя. Але чому? Данський архітектор і професор Ян Гейл вивчав поведінку людини в містах протягом 40 років. Він документально підтвердив, що сучасні міста заперечують людську взаємодію. Гейл та його колеги не зосереджують свою увагу на престижних будівлях; натомість вони детально аналізують ті простори, де люди взаємодіють між собою. Що як у центрі міського планування поставити людину? Професор упевнений, що існує можливість будувати міста таким чином, щоб вони відповідали потребі у тісному спілкуванні. Чи відповідає Миколаїв таким потребам? Чи стосуються вказані проблеми і нашого міста?

У разі повітряної тривоги глядачі зможуть пройти в укриття, яке знаходиться за адресою Бузький бульвар, 1а. Якщо тривога триває понад годину, кінопоказ буде перенесено. 

Екскурсія «Таємниці музейного подвір’я».

9 і 10 вересня об 11.00 і 15.00 провідний науковий співробітник музею Тетяна Миколаївна Губська проведе вас музейним подвір’ям, розповість про таємниці старофлотських казарм, проведе екскурсію лапідарієм, а, найголовніше, ви зможете відвідати перший рівень підвалів казарм.

 Вартість квитка – 50 грн Довідки за телефонами: (0512) 37-70-14 0938142436 Viber

Музичний фестиваль-ярмарок «Прості, як діти-6»

Традиційно зустрічаємось в ДОФ. 

Захід пройде 9 вересня з 16:00. О 19:00 почнеться святковий концерт.

З 16:00 початок активностей для дітей: шоу голубів, дитяче анімаційне шоу, аквагрим, художнє ліплення декору з пластику, конкурс малюнків на асфальті з подарунками, майстер-класи та готові вироби майстрів.

З 19:00 RADIOSTARS гратиме 2 години яскравих українських хітів, а також сучасні світові хіти.

Організатори попереджають, що в звʼязку з тим, що завжди багато людей за проханням гостей сидячі місця біля сцени і за столами — обовʼязковий FREE DONATION за попередньою реєстрацією у формі https://forms.gle/1s8DrrFvhZBAoLSaA за принципом «хто перший прийшов», щоб не було непорозумінь.

Показ Світової анімації 16+

У Миколаєві пройде показ  фестивальних анімаційних хітів за 2021-2022 роки від Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival.

Як пишуть в Агенції розвитку Миколаєва, це стрічки про часи після закінчення війни, таємну агентуру піч час Військової диктатури в Чилі, рефлексії на дитячі стосунки з батьками та історії про тяжке життя, яке прожите із гумором та фантазією.

КОЛИ? 9 вересня (субота) о 16:30

 ДЕ? ДОФ (Дім офіцерів флоту) за адресою: вул. Артилерійська, 9.

Ткож нагадаємо, що Миколаїв святкує День міста. Традиційного концерту на площі не буде, але містян чекають різноманітні заходи. Подробиці тут.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW